KONST / Litografier / Litografi 8181219

nr 818 1219

Otte Sköld

(1894-1958), Sverige

Litografi, Otte Sköld (1894-1958), Odengatan, signerad-51, motivets mått: 42x33

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 april 2013
kl 18:55:59

Otte Sköld

Läs mer om Otte Sköld